VÝSTAVA "POD KORUNAMI"

01. 07. 2026

VÝSTAVA

Jako každý rok nám bude potěšením i letos přivítat ve vstupní hale žáky a studenty Ateliéru kresby a malby ze ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci. Pohled na jejich práce nás budou těšit celé prázdniny ve vstupní hale arboreta. Přiďte se podívat každý den kromě pondělí od 1.7.-30.8.2026

Novinky - výpis všech